E.ON Férfi OB1 Bajnokság - alsóház, az utolsó fordulót játszuk Debrecenbe
2026. május 29.
Debreceni Uszoda, 18:30
E.ON Férfi OB1 Bajnokság, alsóház 13. forduló

DVSE-Master Good - KSI SE
A férfi első osztályú bajnokság alsóházi küzdelmeinek utolsó mérkőzését idegenben, Debrecen ellen játszuk. A mérkőzés eredményének csapatunkra nézve nincs már tétje, viszont a KSI iskola összes tanítása, a helytállás és a végsőkig történő küzdelem kell hogy domináljon a mérkőzésen.
Sok szeretettel várjuk szurkolni a KSI család tagjait és a vízilabda barátokat a debreceni uszodába este fél hétkor!

HAJRÁ KSI!!!



