Híreink

E.ON Férfi OB1 Bajnokság - alsóház, az utolsó fordulót játszuk Debrecenbe

2026. május 29.

Debreceni Uszoda, 18:30

E.ON Férfi OB1 Bajnokság, alsóház 13. forduló

DVSE-Master Good  -  KSI SE

 

A férfi első osztályú bajnokság alsóházi küzdelmeinek utolsó mérkőzését idegenben, Debrecen ellen játszuk. A mérkőzés eredményének csapatunkra nézve nincs már tétje, viszont a KSI iskola összes tanítása, a helytállás és a végsőkig történő küzdelem kell hogy domináljon a mérkőzésen. 

Sok szeretettel várjuk szurkolni a KSI család tagjait és a vízilabda barátokat a debreceni uszodába este fél hétkor!

 

HAJRÁ KSI!!!

KSI Vízilada logója

KSI Vízilabda Klub

1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.

E-mail:

Kövess minket