Híreink

OB 1 időkérés közbeni megbeszélés

E.ON OB 1: OSC győzelem a szombati meccsen

Szombat este csapatunk a Nyéki Imre uszodában játszott meccset a Genesys OSC Újbuda ellen. A találkozó 19 órakor kezdődött.

A mérkőzés első gólja egy büntetőből szerzett Nagy Ákos gól volt, amire gyorsan érkezett válasz az OSC részéről. A negyed szorosan alakult 3-2-vel zártuk. A második játékrész elején kiegyenlítettünk. Ezt a találatot Bede Marcell értékesítette, szintén büntetőből. A félidőig ellenfelünk támadásai sikeresebbek voltak: a mi részünkről Pocsai Péter szerzett egy emberelőnyös gólt, ők azonban előnyüket 4 gólra növelték. Az állás ekkor 8-4 volt.

Az OSC által szerzett előny a mérkőzés végéig fennállt, csapatunk azonban szépen tartotta magát. A találkozó második felében Szépfalvi Gergely és Irmes Márton neve mellé került gól, Gergő akcióból, Marci pedig előnyből szerzett találatot. A meccs végeredménye 15-9 lett, a három pontot ezzel az OSC otthon tudta tartani.

Genesys OSC Újbuda - KSI SE : 15 - 9

/3-2, 5-2, 4-3, 3-2/

Gólszerzőink: Nagy Ákos - 4, Bede Marcell - 2, Irmes Márton - 1, Pocsai Péter - 1, Szépfalvi Gergely - 1.

A mérkőzés utáni sajtótájékoztató itt nézhető vissza.