Híreink

OB 1 csapatkép

E.ON OB 1: utolsó meccs az OSC ellen

Szombaton 11 óra 30 perctől csapatunk az OSC-t fogadta otthonában az OB 1 alapszakasz utolsó fordulójában.
Hasonlóan jól kezdtek a srácok, mint egy hete a Honvéd ellen. A mérkőzés első találatát az OSC szerezte, a negyed vége fele azonban átvettük a vezetést, amit majdnem a félidő kezdetéig tudtunk tartani.

A harmadik 8 perc szorosan alakult, ellenfelünk nem tudott jelentős előnyre szert tenni. A találkozó az utolsó negyedben dőlt el, az OSC fokozatosan növelni tudta a különbséget, így a győzelmet és az ezzel járó három pontot ők vihették haza. Csapatunk szépen játszott, a végeredmény 10-18 lett.

Gólszerzőink: Szalai Péter Miklós - 3, Benedek Mór - 2, Irmes Márton - 1, Lantos István - 1, Bede Marcell - 1, Nagy Ákos - 1, Szépfalvi Gergely - 1.