Híreink

MOL Női OB1 Bajnokság - itt a második győzelem!

2026.02.28. III.Ker. TVE Uszoda 11:00

MOL Női OB1 Bajnokság, alsóház 2. forduló

Semmelweis OSC  -  KSI SE

10  -  14

(3-4,2-3,2-3,3-4)

Gólszerzőink: Kemény Amira 3, Tóth Zsófia 2, Péter Nóra 2, Kenderes Laura 2, Bozsó Boglár 1, Deák Zsófia 1, Forster Luca 1, Dimitrovics Nia 1, Szalai Szimonetta 1

 

Petrák Kevin csapatedző értékelése:

Gratulálok a csapatomnak a mai győzelemhez! Nagyon fontos 3 pontot szereztünk, ami nagy előrelépés a céljaink felé. A játékunk néha hullámzó volt, és elkövettünk néhány nagyobb hibát is, de a csapatban megvolt az erő, hogy a végén megszerezzük a győzelmet — és ez a legfontosabb. Ezen az úton megyünk tovább!

Hajrá KSI!

 

HAJRÁ KSI!!!

 

A mérkőzés hivatalos eredménye itt érhető el: https://waterpolo.hu/adatbank/meccs/309277

 

E.ON Férfi OB1 Bajnokság - az alapszakasz utolsó mérkőzéséhez érkeztünk

2026.02.28. Kaposvári Városi Fürdő 17:00

E.ON Férfi OB1 Bajnokság, 13. forduló

Kaposvári Vízilabda Klub  -  KSI SE 

 

A férfi felnőtt bajnokság utolsó alapszakasz mérkőzéséhez érküztünk. Ellenfelünk rutinos, jól szervezett játékot produkál az idényben, ezt szeretné megtörni fiatal csikócsapatunk. 

Sok szeretettel várjuk a vízilabda rajongókat a kaposvári fürdőbe, ahol egy remek mérkőzést láthatnak majd!

 

 

HAJRÁ KSI!!!

MOL Női OB1 - a Semmelweis OSC a következő ellenfél

2026.02.28. III.Ker. TVE Uszoda 11:00

MOL Női OB1 Bajnokság, alsóház 2. forduló

Semmelweis OSC  -  KSI SE 

 

Női csapatunk ma az SOSC csapatával játszik a III. Kerület otthonában. A heti felkészülés jól ment, kemény csatára készülnek lányaink. Céljuk, hogy minél több olyan elemet valósítsanak meg a játék során, amelyből nyert mérkőzést lehet eszközölni.

 

 

HAJRÁ KSI!!!

 

 

 

MOL Női OB1 Bajnokság - itt az első győzelem, Szentes ellen!

2026.02.21. Szentesi Uszoda, 16:00

MOL Női OB1 Bajnokság, alsóház 1. forduló

VALDOR Szentes  -  KSI SE 

7  -  8

(0-5,4-0,2-0,1-3)

Gólszerzőink: Péter Nóra 4, Kemény Amira 3, Kenderes Laura 1

 

Petrák Kevin csapatedző beszámolója a mérkőzésről:

Gratulálok a csapatnak ehhez a diadalhoz! Kiválóan kezdtük a találkozót, közel hiba nélkül. Sajnos a második negyedben kicsit alább hagyott a koncentrációnk, és emiatt fordulatossá vált a mérkőzés. A találkozó nagy részében nagyszerűen játszottunk, elégedett vagyok a csapattal. A védekezésünk működött, a kapusunk jól védett, pörgős támadójátékot játszottunk. Talán mondhatom, hogy az utolsó negyedet mi bírtuk jobban, és ez volt a döntő. Nem dőlhetünk hátra, még hosszú az út a célunk eléréséig — dolgozunk tovább.

 

 

HAJRÁ KSI!!!

 

A mérkőzés hivatalos ereménye itt található: https://waterpolo.hu/adatbank/meccs/309271

 

 

 

 

 

 

 

E.ON Férfi OB1 Bajnokság - kevésen múlt a Szentes ellen

2026.02.21. Komjádi Béla Sportuszoda 11:30

E.ON Férfi OB1 Bajnokság, alapszakasz 12. forduló

KSI SE  - METALCOM Szentes 

10  -  12

(2-1,2-3,2-4,4-4)

Gólszerzőink: Fiedler Bence 2, Turán András 2, Rabb Benedek 2, Rónay Lénárd 1, Skoflek Patrik 1, Pető Ádám 1, Irmes Márton 1 

 

Horváth János vezetőedző mérkőzésértékelése:

Gratulálok a Szentesnek! Annak ellenére, hogy visszajöttünk a meccsbe, megérdemelt szentesi siker született a mérkőzésen, hiszen az ellenfelünk emberanyagban jóval erősebb mint mi. Külön büszkeség, hogy négy volt KSI játékos erősíti a Szentes csapatát. Számunkra az volt a mai nap a nagy dolog, hogy mérkőzést tudtunk csinálni a találkozóból, nem adtuk fel egyetlen pillanatig sem. Sajnos az általam megfogalmazott KSI-s erényeket ugyan nem tudtuk kellőképpen megcsillogtatni, de végül is a mérkőzés végéig meccsben maradtunk és ez komoly teljesítmény egy ilyen fiatal csapattól. Három nagy egyéni hiba döntötte el a meccs sorsát, de végül is ahogyan minden alkalommal elmondjuk: mi tanulni vagyunk itt, tapasztalni. Minden, a felnőtt bajnokságban eltöltött perc nagy megtiszteltetés számunkra, örülünk hogy egy jó mérkőzést tudtunk játszani! 

 

 

HAJRÁ KSI!!!

 

A mérkőzés hivatalos eredménye itt található: https://waterpolo.hu/adatbank/meccs/303748

 

 

MOL Női OB1 Bajnokság - elkezdődnek a női bajnokság alsóházi küzdelmei

2026.02.21. Szentesi Uszoda 16:00

MOL Női OB1 Bajnokság, alsóház 1. forduló

VALDOR Szentes  -  KSI SE 

 

Hosszú kihagyás után indul újra el a női felnőtt bajnokság, lányaink egy másfél hónapos alapozáson vannak túl. A Szentes ellen szoros és kemény csatára, kiélezett mérkőzésre számítanak! 

Sok szeretettel várjuk a vízilabda szerelmeseit a Szentesi fedett uszodába délután 16:00-tól, szurkolni a női vízilabdának, a csapatoknak!

 

 

HARJÁ KSI!!!

 

 

E.ON Férfi OB1 Bajnokság - a Szentest fogadjuk hazai pályán

2026.02.21. Komjádi Béla Sportuszoda, 11:30

E.ON Férfi OB1 bajnokság alapszakasz, 12. forduló

KSI SE  -  METALCOM Szentes

 

Fiatal csapatunk a Szentes fogadja szombat délelőtt a Komjádiban. Az elmúlt hetek mérkőzéseiből, annak pozitiív hozadékaiból erőt merítve készült fel csapatunk erre a meccsre!

Sok szeretettel várjuk a vízilabdát szerető közönséget, a KSI család tagjait szurkolni a mérkőzésre!

 

 

HAJRÁ KSI!!!

 

E.ON Férfi OB1 Bajnokság - Miskolcon folytatjuk a felnőtt bajnokságot

2026. február 14. szombat, Miskolc, Kemény Dénes Uszoda17:00

E.ON Férfi OB1 Bajnokság 11. forduló

PannErgy-MVLC-MISKOLC  -   KSI SE

 

A férfi felnőtt bajnokság alapszakaszából még három mérkőzése van hátra csapatunknak, ezúttal Miskolcon fogunk játszani. Kemény csatára számít és minél szorosabb eredményt szeretne elérni fiatal gárdánk.

Szeretettel várjuk a vízilabda barátokat, a KSI család tagjait a mérkőzésre!!!

 

 

HAJRÁ KSI!!!

 

 

 

E.ON Férfi OB1 alapszakasz 10. forduló - a Szolnoki Dózsa vendégei voltunk

2026. február 7. Szolnoki Tiszaligeti Uszoda 16:00

E.ON Férfi OB1 bajnokság, 10. forduló 

SZOLNOKI DÓZSA  -  KSI SE 

16  -  8

(3-2,2-2,7-2,4-2)

Gólszerzőink: Rabb Benedek 2, Fiedler Bence 2, Végső Balázs 1, Rácz Richárd 1, Csendes Roland 1, Kiss Csanád 1

 

Horváth János vezetőedző mérkőzés értékelése:

Szeretnék gratulálni a Szolnok csapatának, emellett szeretném megköszönni, hogy megtiszteltek bennünket azzal, hogy erős kerettel álltak fel ellenünk játszani. A saját csapatomat is dicséret illeti, mert a harmadik negyed közepéig egyenrangű ellenfelei voltunk a Szolnoknak. Azt kértem a játékosaimtól, hogy úgy menjünk bele a mérkőzésbe, mintha rangadót játszanánk, mert kíváncsi voltam meddig bírjuk ezt az iramot az ellenfelünkkel. Mindehhez a meccsben maradáshoz szükség volt egy extra kapusteljesítményre. Számunkra mindig egy nagy élmény egy nemzetközi kupában is szereplő csapat ellen játszani, ezúttal a saját értékrendszerünkhöz mérten pedig helyt is álltunk. Külön szeretnék gratulálni annak a négy KSI nevelésű szolnoki játékosnak, akik ma eredményesen szerepeltek ellenünk. Mégegyszer szeretnék gratulálni mind a Szolnoknak, mind a saját csapatomnak.

 

 

 

HAJRÁ KSI!!!

 

A mérkőzés hivatalos eredménye itt érhető el: https://waterpolo.hu/adatbank/meccs/303728

 

KSI Vízilada logója

KSI Vízilabda Klub

1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.

E-mail:

Kövess minket