2026.02.28. III.Ker. TVE Uszoda 11:00
MOL Női OB1 Bajnokság, alsóház 2. forduló

Semmelweis OSC - KSI SE
10 - 14
(3-4,2-3,2-3,3-4)
Gólszerzőink: Kemény Amira 3, Tóth Zsófia 2, Péter Nóra 2, Kenderes Laura 2, Bozsó Boglár 1, Deák Zsófia 1, Forster Luca 1, Dimitrovics Nia 1, Szalai Szimonetta 1
Petrák Kevin csapatedző értékelése:
Gratulálok a csapatomnak a mai győzelemhez! Nagyon fontos 3 pontot szereztünk, ami nagy előrelépés a céljaink felé. A játékunk néha hullámzó volt, és elkövettünk néhány nagyobb hibát is, de a csapatban megvolt az erő, hogy a végén megszerezzük a győzelmet — és ez a legfontosabb. Ezen az úton megyünk tovább!
Hajrá KSI!

HAJRÁ KSI!!!
A mérkőzés hivatalos eredménye itt érhető el: https://waterpolo.hu/adatbank/meccs/309277














