Híreink

MOL Női OB1 bajnokság - Szentesre utazik női csapatunk

2025. október 31. Szentesi Uszoda 19:00

MOL Női OB1 Bajnokság 5. forduló

Felnőtt női csapatunk Szentesre utazik pénteken, kemény edzésekkel készültek az elmúlt napokban, hogy meglepjék ellenfelüket. A mérkőzés célja a minél hatékonyabb védekezés és az edzésen tanultak maximális, éles helyzetben történő végrehajtása.

Sok sikert kívánunk a lányainknak, szeretettel várjuk a vízilabda szerelmeseit a szentesi mérkőzésre is!

 

HAJRÁ KSI!!!

 

E.ON Férfi OB1 Bajnokság - érvényesült a papírforma

2025.október 25. Nyéki Imre Uszoda 19:00

E.ON Férfi OB1 Bajnokság 4. forduló 

Semmelweis OSC - KSI SE 

21-9

(7-2,7-1,4-2,3-4)

Gólszerzőink: Fiedler Bence3, Szúcs Lajos Levente 2, Rabb Benedek 1, Turán András 1, Kovács Mátyás 1, Mezei Tamás 1

 

Horváth János vezetőedző mérkőzés értékelése: 

Szeretnék gratulálni az OSC-nek és külön Tóth László vezetőedzőnek! Azt kértem a csapatomtól, hogy az elmúlt mérkőzésekhez hasonlóan próbáljuk meg tartani az elejét a mérkőzésnek, ne menjenek el tőlünk sok góllal az aktuális ellenfelek, hogy azután már csak a kozmetikázás lehetősége álljon fenn. Ezt sajnos most nagyon rövid ideig sikerült tartani. Ezek után érthetetlen és sok hibával játszottunk, a felnőtt mezőnyben ilyen hibaszázalékkal nem lehet vízilabdázni, ennek egyenes következménye egy ilyen mértékű vereség. Ezek után úgy érzem megint előröl kell kezdeni a munkát, mert amire az előző kettő mérkőzésen lehetett alapozni, az most szétesett. Ez nem von le semmit ellenfelünk játékából, mégegyszer szeretnék nekik gratulálni, a játék minden elemében jobbak voltak. 

 

HAJRÁ KSI!!!

A mérkőzés hivatlaos eredménye itt érhető el: https://waterpolo.hu/adatbank/meccs/303686 

MOL Női OB1 Bajnokság 4. forduló - most jobb volt a Szeged

2025. október 25. Komjádi Béla Uszoda 13:00

MOL Női OB1 Bajnokság 4. forduló 

KSI SE - SZVE Goodwill Pharma Fortacell

7-12

(3-2,0-3,3-4,1-3)

Gólszerzőink: Kemény Amira 2, Péter Nóra 2, Dimitrovics Nia 1, Kiss Kamilla 1, Kenderes Laura 1

 

Petrák Kevin csapatedző így értékelte a találkozót:

Gratulálok a Szeged csapatának a győzelemhez! A mai mérkőzés egy nagyon kemény és embert próbáló küzdelem volt mindkét csapat számára. Nem vagyok teljesen elégedett a csapatom játékával, több kisebb-nagyobb hibával játszottunk és sajnos kihagytuk a helyzeteinket. Nagyon sok szituációban lassabbak voltunk, belealudtunk a játékba, amit az ellenfelünk kihasznált. Összességében csak ismételni tudom önmagam: számunkra a felnőtt bajnokság kiváló fejlődési és felkészülési lehetőség, főleg az utánpótlás korú játékosainkat tekintve. 

 

HAJRÁ KSI!!!

 

A mérkőzés hivatalos eredménye itt érhető el: https://waterpolo.hu/adatbank/meccs/303775 

 

E.ON Férfi OB1 Bajnokság - a Semmelweis OSC vár ránk

2025.10.25. Nyéki Imre Uszoda 19:00

E.ON Férfi OB1 Bajnokság 4. forduló

 

Semmelweis OSC - KSI SE 

 

Az újjá szerveződött és rendkivűl erős OSC csapatához látogatunk szombat este az újbudai Nyéki Imre Uszodába. Ahogyan vezetőedzőnk, Horváth János minden alkalommal megemlíti, a szezon első felében a felnőtt bajnokság ritmusának felvétele az egyik fontos faladata a fiatal csapatunknak. A legfontosabb cél mint minden utánpótlásnevelő egyesületnél, hogy minél több lehetőség legyen a fiatal játékosaink számára az edzésen tanultak éles körülmények között és magasabb szinten történő gyakorlására a saját bajnokságaikon kívül. 

 

Sok szeretettel vájuk a KSI család tagjait, a pólóimádókat, barátokat, ismerősöket a Nyéki Imre uszodába szombat este szurkolni!

 

 

HAJRÁ KSI!!!

 

 

 

 

MOL Női OB1 Bajnokság 4. forduló, érkezik a Szeged

2025.10.25. Komjádi Béla Sportuszoda 13:00

MOL Női OB1 Bajnokság 4. forduló 

 

 

 

KSI SE - SZVE GOODWILL PHARMA FORTACELL

 

A felnőtt női bajnokság negyedik fordulójában a Szeged csapatát fogadjuk hazai pályán. A cél természetesen a folyamatos tanulás és fejlődés, tapasztalás és az elsajátított tudás gyakorlása. A mérkőzésen szeretnénk pontot vagy pontokat szerezni, nagy küzdelemre számítunk!

Sok szerettel várunk minden KSI családtagot, a vízilabda szerelmeseit, barátokat, ismerősöket a Komjádi Uszodába!

 

 

HAJRÁ KSI!!!

 

E.ON Férfi OB1 Bajnokság - a harmadik fordulóban a Debrecent fogadtuk

2025. október 19. Komjádi Béla Sportuszoda 11:30

E.ON Férfi OB1 Bajnokság 3. forduló

KSI SE - DVSE - Master Good

9-14

(3-4,4-3,1-4,1-3)

Gólszerzőink: Csendes Roland 2, Pető Ádám 2, Fiedler Bence 1, Czirok Márton 1, Kovács Mátyás 1, Rónay Lénárd 1, Turán András 1

 

Horváth János vezetőedző beszámolója a mérkőzésről:

Először is szerernék gratulálni a Debrecennek a megérdemelt győzelméhez, nem volt kérdés a mérkőzés végkimenetele. Sokszor említettem már, hogy számunkra az őszi szezon a felnőtt mezőny ritumusának felvételére való, sajnos ma ezt csak egyetlen negyedig sikerült megvalósítani, ezzel a harmadik negyed elejéig tudtunk meccsben lenni. Ezután viszont olyan hibák következtek, amelyet első osztályú szinten megengedhetetlenek, így összességében elégedetlen vagyok a csapatommal, amely nem a végeredménynek szól, amely ebből a szempontból másodlagos.

 

 

 

HAJRÁ KIS!!!

 

A mérkőzés hivatalos eredménye itt érhető el: https://waterpolo.hu/adatbank/meccs/303685

 

E.ON Férfi OB1 Bajnokság - a Debrecent fogadjuk hazai pályán

2025. október 18. Komjádi Béla Sportuszoda 11:30

E.ON Férfi OB1 Bajnokság 3. forduló

KSI SE - DVSE-Master Good

 

 

Újra hazai pályán játszik férfi OB1 csapatunk. Koncentráltan készültek egész héten a fiaink erre a mérkőzésre, hiszen az egyik olyan csapatot látjuk vendégül, akitól egy nagyon fegyelmezett, jó játékkal akár pontot is lehet rabolni. 

Sok szeretettel várjuk a KSI család tagjait, a vízilabda szerelmeseit a Komjádi uszodába szombat délelőtt!

 

HAJRÁ KSI!!!

E.ON Férfi OB1 Bajnokság - harmadik negyedig ott lógott a meglepetés a levegőben

2025.10.11. Komjádi Béla Sportuszoda 11:30

E.ON Férfi OB1 Bajnokság 2. forduló

KSI SE - SZVE Goodwill Pharma Fortacell

9-14

(3-2,2-2,2-6,2-4)

Gólszerzőink: Fiedler Bence 3, Rabb Benedek 2, Turán András 1, Csendes Roland 1, Skoflek Patrik 1, Tidrenczel Olivér 1

 

 

Horváth János vezetőedző így nyilatkozott a mérkőzésről:

Elsősorban gratulálok a Szegednek, végül is kijött a fizikai különbség a két csapat között a mérkőzés végére, lévén az SZVE egy top nyolcas csapat. Ugyanakkor nagyon büszke vagyok a saját csapatomra, gratulálok nekik. Azt kértem a játékosaimtól, hogy ne engedjük el az ellenfelet a mérkőzés elején 5-6 góllal, álljunk bele a küzdelembe, és ez most sikerült. Kettő és fél - három negyeden át büszkék lehettünk a játékunkra, mert egyenlő ellenfelei voltunk a Szegednek, bár a végére fizikailag felőröltek bennünket. Három újabb utánpótlás korú játékos, 1 ifjúsági és 2 serdülő mutatkozott be ma a felnőtt mezőnyben, nagyon elégedett vagyok a teljesítményükkel, külön öröm, hogy ketten gólt is lőttek az ellenfélnek. Számunkra a bajnokság első féléve arról szól, hogy szokjuk az OB1 mezőny légkörét, tapasztalatokat szerezzünk az eredményektől függetlenül, hogy a bajnokság második felében pontokat tudjunk elcsípni; ez a mérkőzés ezt a célt kiválóan szolgálta. 

 

HAJRÁ KSI!!!

 

 

 

E.ON Férfi OB1 Bajnokság - jöhet a Szeged!

2025. október 11. Komjádi Béla Sportuszoda, 11:30

E.ON Férfi OB1 Bajnokság 2. forduló 

KSI SE - SZVE Goodwill Pharma Fortacell

 

 

Szombaton délelőtt a Szeged csapatát fogadjuk a Komjádiban. Az eddigi mérkőzéseink a bajnokság favoritjaival szemben kiváló gyakorlásra adtak lehetőséget, most viszont olyan meccsek érkeznek, ahol lesz lehetőségünk szorosabb eredményeket is elérni. 

Sok szeretettel várjuk a KSI család tagjait, az érdeklődőket és a vízilabda szerelmeseit szombaton délelőtt 11:30-tól a Komjádi fedett uszodájába! 

 

HAJRÁ KSI!!!

 

 

KSI Vízilada logója

KSI Vízilabda Klub

1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.

E-mail:

Kövess minket