Híreink

MOL Női OB1 Bajnokság - a címvédővel meccseltünk

2025. október 7.  FTC uszoda - Népliget 20.00

MOL Női OB1 Bajnokság 2. forduló

 

FTC-TELEKOM  -  KSI SE 

25-8 

(7-1,5-4,5-1,8-2)

Gólszerzőink: Péter Nóra 3, Kenderes Laura 2, Kókai Nikolett 1, Deák Zsófia 1, Kiss Kamilla 1

 

Petrák Kevin csapatedző így értékelte a mérkőzést: 

Nagyon hasznos mérkőzést játszottunk. Az első negyedben nehezen tudtuk felvenni azt a ritmust, amit a Fradi diktált. A második és a harmadik negyedben azt gondolom, jól helytálltunk, és voltak szép momentumaink is. Az utolsó negyedre elfáradtunk, és ki is engedtünk, emiatt egy kicsit csalódott vagyok. Sok hasznos tapasztalatot szereztünk ezen a találkozón.

Hajrá KSI!!!

 

A mérkőzés hivatalos eredménye itt érhető el: https://waterpolo.hu/adatbank/meccs/303761

 

 

MOL Női OB1 Bajnokság, a Fradi vendégei leszünk a második fordulóban

2025.október 07. FTC Uszoda - Népliget 20:00

MOL Női OB1 Bajnokság, 2. forduló

 

FTC-TELEKOM  -  KSI SE 

 

A felnőtt bajnokság soron következő fordulójában a Fradi vendégei lesznek lányaink. Mivel egy újabb bajnokaspiráns csapathoz megyünk játszani, a mérkőzés célja egyértelműen a tapasztalatszerzés és a tisztes helytállás. 

 

HAJRÁ KSI!!!

 

 

 

MOL Női OB1 Bajnokság - a vártnál nehezebben ment a Győr ellen

2025. október 4. Aqua Sport Központ Győr, 18:00

MOL Női OB1 Bajnokság 3. forduló

 

UNI-GYŐR GYVSE - KSI SE 

13-7

((4-1,2-2,3-3,4-1)

Gólszerzőink: Péter Nóra 2, Kókány Zsófia 1, Deák Zsófia 1, Kiss Kamilla 1, Szabó Ágnes 1, Kenderes Laura 1

 

 

Petrák Kevin csapatedző értékelése: 

Kettős érzéseim vannak a mai találkozóval kapcsolatban. Sajnos nem játszottunk jól. Csak a felszínt kapargatva: 3 kihagyott büntető, 8 emberelőnyből 0 gól, legalább 4 kihagyott ziccer vagy lefordulás, és védekezésben 3 olyan nagy hiba, amelyből gólt kaptunk. Ha ezeknek a helyzeteknek csak a felét belőjük, és a három hibából csak egyből kapunk gólt, talán másképp alakulhatott volna a mérkőzés. Másfelől viszont 3 serdülőkorú játékossal és 2 meghatározó emberünk hiányában is ennyi helyzetet sikerült kialakítanunk, és meg tudtuk nehezíteni az ellenfél dolgát – ez nagyon nagy fegyvertény, amire lehet alapozni a jövőben. Ez a mérkőzés mindenkinek hasznos tapasztalatot adott. Megyünk tovább előre – a cél a folyamatos fejlődés.

Hajrá KSI!!!

E.ON Férfi OB1 Bajnokság - nehéz szavakat találni

2025. október 3. Kőér Uszoda, 19:00

E.ON Férfi OB1 Bajnokság 6. forduló

KSI SE - Endo Plus Service-Honvéd

7-15

(0-5,2-3,3-3,2-4)

Gólszerzőink: Kiss Ádám 1, Csendes Roland 1, Rácz Richárd 1, Fiedler Bence 1, Kovács Mátyás 1, Rabb Benedek 1, Pető Ádám 1

 

Horváth János vezetőedző így értékelte a mérkőzésen történteket:

A második negyed harmadik percében, Irmes Márton sérülésekor számunkra gyakorlatilag értelmét veszítette a meccs, és ezt követően majd egy órát állt a mérkőzés. Köszönöm szépen a csapatomnak, hogy az utána következő kettő és fél negyedet kiválóan lehozták a fiúk. A legfontosabb most az, hogy a csapatkapitányunknak ne legyen komolyabb sérülése. 

 

 

 

 

MOL Női OB1 Bajnokság: Győrbe utazik női csapatunk!

2025. október 4. Aqua Sport Központ, Győr 18:00

MOL Női OB1 Bajnokság3. forduló

UNI-GYŐR GYVSE - KSI SE

 

Lányaink a jelentősen megerősödött Győr csapatához utaznak szombaton. Ahogyan a fiúknál, a lányoknál is zömében az utánpótlás korú játékosokkal szállunk harcba minden ellenfelünkkel szemben. Nincs esélylatolgatás, a tanultak, illetve a tanulási folyamatok itt is természetesen kiemelkedő jelentőséggel bírnak minden mérkőzés, forduló folyamán. Emellett fontos célunk, hogy a felnőtt mezőnyben való helytállás ösztönzőleg hasson sok-sok kislányra, hogy minél többen kapjanak kedvet a vízilabdához, és a KSI-ben történő nevelkedéshez! 

Szeretettel várunk minden vízilabdát szerető embert, a KSI családunk tagjait szurkolni a győri Aqua Sport Központba, este 6 órától!

 

 

 

HAJRÁ KSI!!!

 

E.ON Férfi OB1 Bajnokság: az MK ezüstérmes Honvéd következik!

2025. október 3. KŐÉR Uszoda, 19:00

E.ON Férfi OB1 Bajnokság 6. forduló 

KSI SE - ENDO PLUS SERVICE-HONVÉD

 

A férfi felnőtt bajnokság soron következő fordulójában a Kőér utcai uszodában játszunk a Honvéd ellen. Az elmúlt hétvégén a BENU Férfi Magyar Kupa döntőjében ellenfelünk igencsak megszorongatta a bajnokesélyes Fradit, így már a szezon elején is kiváló formában pólózó csapattal fognak játszani a fiaink. A célunk elsősorban a tisztes helytállás, és a gyakorlás, fejlődés, mint oly sok éve már. Csapatunk a héten több kétkapus gyakorláson is túl van, és a ránk váró mérkőzés folyamán a részcélok lesznek előtérben: negyedről negyedre minél tovább meccsben maradni, Minden mérkőzés előtt kihangsúlyozzuk, hogy játékosaink zömében utánpótlás korúak, így a tanulási folyamat prioritást élvez minden esetben. 

Kérjük a sportbarátokat, a KSI család tagjait, hogy látogassanak el péntek este a Kőér uszodába és szurkoljanak a KSI-nek, és a magyar vízilabdának!

 

 

HAJRÁ KSI!!!

 

 

E.ON Férfi OB1 Bajnokság első forduló: nagy csapatok ellen mindig a tisztes helytállás és a fejlődés a cél

2025.09.23. Népliget FTC Uszoda 20:00 

E.ON Férfi OB1 Bajnokság 1. forduló 

FTC-Telekom - KSI SE 

28-7

(7-0,5-4,7-2,9-1)

Gólszerzőink: Rabb Benedek 3, Kovács Mátyás 2, Csendes Roland 1, Turán András 1

 

Horváth János vezetőedző értékelése a mérkőzésről:

Nagyon nehéz értékelni egy ilyen mérkőzést, mert a csapatunk az OB1/B-ből érkezik, és az első osztályban egészen más a sebesség. A felnőtt bajnokságban való részvételünk célja elsősorban a tapasztalatszerzés, másrészről pedig a hasonló mérkőzések segítenak abban hogy a bajnokság második felére felgyorsuljunk, és pontokat tudjunk szerezni. Mivel az OB1 fizikai színvonalát nem ütjük meg, számunkra mindig nagy élmény, hogy egy bármilyen felállásban játszó Ferencváros ellen küzdhetünk, amely jelenleg a világ legjobb klubcsapata, tele világbajnoki érmesekkel, felnőtt válogatottakkal. A mérkőzésről annyit szerenék mondani, hogy az első és utolsó negyed kivételével maximálisan elégedett vagyok, akciógólokat lőttünk. Az első negyedben a Fradi válogatott kezdő sora teljesen felőrölt bennünket, az utolsó negyedben pedig már az oxigénhiány következtében a rossz döntések születtek. A célunk a tapasztalatszerzés, a fejlődés, a gyorsulás. Köszönöm Balázsnak, hogy a nagy példaképek ellen játszhattak a játékosaink. Ez a bajnokság számunkra és a sok utánpótlás válogatott játékosaink számára is egy tükör, a saját bőrükön érezhetik mik a hiányosságaik. A mai mérkőzés is megmutatta, mennyi mindenben kell még fejlődnünk.

HAJRÁ KSI!!!

E.ON Férfi OB1 Bajnokság első forduló: a Fradi otthonában játszunk

2025. szeptember 23. Népliget FTC-Uszoda 20:00

E.ON Férfi OB1 Bajnokság 1. forduló

FTC-Telekom - KSI SE

 

A felnőtt férfi bajnokság első fordulójában rögtön a tavalyi és idén is nagy esélyes bajnokcsapattal küzdünk meg. Nagyon fiatal és agilis csapatunk a Fradi otthonában játszik kedden este 20 órától. Ahogyan az ezt megelőző élvonalbeli szezonokban is, a főként utánpótlás korúakból álló csapatunk a tapasztalatszerzés, tanulás és fejlődés célját tűzi ki a mérkőzés során.

Sok szeretettel várjuk a vízilabda barátokat, a KSI család tagjait a mérkőzésre szurkolni!

 

HAJRÁ KSI!!!

 

 

MOL Női OB1 Bajnokság - az első forduló nem hozott meglepetést

2025. szeptember 20. Komjádi Béla Sportuszoda 11:30.

MOL Női OB1 Bajnokság 1. forduló

KSI SE - UVSE-HELIA D

5- 16 

(1-3,1-6,1-5,2-2

Gólszerzőink: Péter Nóra 2, Kemény Amira 1, Lévai Rozália 1, Binder Dorka 1

 

A női felnőtt bajnokság első fordulója nem hozott meglepetést, az egyik bajnokaspiráns volt az ellenfelünk. A kapusposzton és mezőnyben is átalakult csapatunk ugyanúgy 5 találatig jutott mint az első idényünkben, viszont kevesebb kapott góllal jött ki a mérkőzésből. 

Petrák Kevin csapatedző így értékelte debütáló mérkőzését: 

Gratulálok az UVSE csapatának a mai győzelemhez! A mérkőzésre azt a célt tűztük ki, hogy a védekezésünk legyen rendben, és a lehető legkevesebb gólt kapjuk – ezt a lányok sikeresen teljesítették. A felállt védelmünk jól működött, kevés gólt kaptunk belőle. A találatok többségét labdavesztés utáni ziccerekből kaptuk. Ebből következik, hogy támadásban nehéz dolgunk volt, hiszen egy kőkemény védekezéssel találtuk szemben magunkat. Hozzá kell szoknunk, hogy ilyen védelem ellen is hatékonyan tudjunk játszani. Összességében elégedett vagyok a látottakkal, de meg van miben kell fejlődnünk és előrelépnünk.

Hajrá KSI!!!

 

 

A mérkőzés hivatalos eredménye itt érhető el: https://waterpolo.hu/adatbank/meccs/303757

 

 

KSI Vízilada logója

KSI Vízilabda Klub

1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.

E-mail:

Kövess minket