2025. október 7. FTC uszoda - Népliget 20.00
MOL Női OB1 Bajnokság 2. forduló

FTC-TELEKOM - KSI SE
25-8
(7-1,5-4,5-1,8-2)
Gólszerzőink: Péter Nóra 3, Kenderes Laura 2, Kókai Nikolett 1, Deák Zsófia 1, Kiss Kamilla 1
Petrák Kevin csapatedző így értékelte a mérkőzést:
Nagyon hasznos mérkőzést játszottunk. Az első negyedben nehezen tudtuk felvenni azt a ritmust, amit a Fradi diktált. A második és a harmadik negyedben azt gondolom, jól helytálltunk, és voltak szép momentumaink is. Az utolsó negyedre elfáradtunk, és ki is engedtünk, emiatt egy kicsit csalódott vagyok. Sok hasznos tapasztalatot szereztünk ezen a találkozón.
Hajrá KSI!!!
A mérkőzés hivatalos eredménye itt érhető el: https://waterpolo.hu/adatbank/meccs/303761



















