2026. május 09.
Szeged, Tiszavirág Uszoda, 15:00
MOL Női OB1 Bajnokság, alsóház 10. forduló

SZVE-Goodwill Pharma Fortacell - KSI SE
17 - 6
(5-2,6-1,2-1,4-2)
Gólszerzőink: Kemény Amira 2, Binder Dorka 1, Deák Zsófia 1, Péter Nóra 1, Szabó Ágnes 1
Horváth Dániel megbízott csapatedző beszámolója:
Szeretnék gratulálni a Szeged csapatának, mert egyértelműen felülmúltak ma minket a játék minden elemében. Össze sem lehet hasonlítani ezt a mérkőzést a legutóbbi budapesti találkozóval. Nem úgy sikerült a meccs, ahogy Kevin és a lányok eltervezték. Ennek ellenére szeretnék gratulálni a saját csapatunknak és a női szakágunknak, mert fantasztikus eredmény, hogy kiharcoltuk az OB1-ben való bentmaradást, hiszen ebben nagyon nagy munka van minden sportoló és stábtag részéről.

HAJRÁ KSI!!!
A mérkőzés hivatalos eredménye itt érhető el: https://waterpolo.hu/adatbank/meccs/309323













