Híreink

Országos Leány Serdülő csapatkép

Országos Leány Serdülő Bajnokság: győzelem a Szentes ellen

Vasárnap serdülő csapatunk játszott a Széchy medencében a Szentes ellen. A találkozó KSI győzelemmel ért véget, az eredmény 11-8 lett a javunkra.

Gólszerzőink: Lendvai Natasa Sára - 3, Kemény Amira Anna - 2, Serfőző-Celik Aranka Lana - 2, Alaksza Kinga - 2, Kiss Patrícia - 1, Korpás Janka - 1.

Bóta-Tóth Andrea értékelése:

A nagyszerű erőkből álló szentesi csapat érkezett hozzánk a második fordulóban. Már az első perctől kezdve kemény fizikális játék alakult ki, amely komoly kihívás elé állított minket. Folyamatosan fej-fej mellett haladt a két csapat, védekezésünkbe néhol be-be csúszott egy-két hiba, amit ellenfelünk rendre ki is használt, elől sem jöttek be lövések, így a 4. negyed elején is még döntetlenre álltunk. Ott azonban feljebb tudtunk kapcsolni, kiváló volt a védekezésünk, amire alapozva előbb lefordulásból, majd emberelőnyből, végül akcióból is eredményesek voltunk, megnyerve ezzel a mérkőzést. Örülök annak, ahogyan a csapat a nehézségekre reagálni tudott, az esetleges hibákat kijavítva haladunk tovább! Szép volt lányok, gratulálok!