Utánpótlás mérkőzések
2007-es korosztály: Dávid Zoltán értékelése
KSI- Honvéd 22-5
Nagyon szépen kezdtünk, és egyből nagy különbségre tettünk szert. Mindenki egyformán tudott lehetőséghez jutni, volt lehetőségem mindenkit kipróbálni. Voltak hibák, de legalább tudjuk, hogy mik azok a dolgok amikre nagyobb hangsúlyt kell fektetnünk.
BVSC- KSI 9-14
Egy nehéz ellenfél ellen sikerült nyernünk, nagyobb erőfeszítésre késztettek bennünket, ami jó hatással volt a játékunkra. Sok jó egyéni teljesítmény volt, voltak nagyon szépen vezetett támadásaink, ugyanakkor néha elképesztő hibákat is vétettünk. De azt gondolom alapozási időszakban ez teljesen normális. Jók az ilyen mérkőzések, itt derülnek ki leginkább a gyengeségek és az erősségek. Mindkettőből van, szeretnénk elérni, hogy az erősségeink domináljanak, a gyengeségeket pedig a minimálisra csökkentsük.
2008-as korosztály: Dodog Szabolcs értékelése
BVSC A-KSI SE : 14-8
Sajnos kikaptunk a BVSC A csapatától. A mérkőzésen kijöttek azok a dolgok, amiket edzésen is mindig mondok a srácoknak: ha nem tudtunk passzolni, játszani sem fogunk tudni, állójátékkal nem megyünk semmire. A helyzeteket nem tudtuk gólra váltani, és most hiányzott a kapus is a háttérből. A sok apróság miatt alakult így ez a meccs. Mindnekinek voltak hibái, én azt érzem, hogy a fiúk a múltheti győzelmeinkből indultak ki, de sajnos ez ma nem volt elég.
2009-es korosztály: Szabó Zoltán értékelése
Ma is két meccset játszottunk, a Honvéd ellen 26-4-re, a Sportliget ellen pedig 19-6-ra sikerült nyernünk. Fontos volt számomra, hogy amit hét közben gyakoroltunk, többnyire sikerrel láttam viszont a mérkőzésen! Ügyesek voltak a srácok!
KSI 2009 ??

