Beszélgetés a magyar vízilabda jelenéről, közeljövőjéről, az utánpótlásról, a KSI "titkairól", egy edző gondolkodásmódjáról, a fiatal tanítványok ragaszkodásáról, az edzői munka, kicsit az élet értelméről.
Mint korábban megírtuk, január 1-jével megszűnt az utánpótlás szövetségi kapitányi tisztség a Magyar Vízilabda Szövetségnél. A két érintett korosztályi válogatott irányítása kettévált, a juniorokat Horkai György viszi tovább, az ifiket pedig mostantól Horváth János irányítja teljes felelősséggel. Őt kértük bemutatkozó interjúra.




