Híreink

MOL Női OB1 Bajnokság - itt a második győzelem!

2026.02.28. III.Ker. TVE Uszoda 11:00

MOL Női OB1 Bajnokság, alsóház 2. forduló

Semmelweis OSC  -  KSI SE

10  -  14

(3-4,2-3,2-3,3-4)

Gólszerzőink: Kemény Amira 3, Tóth Zsófia 2, Péter Nóra 2, Kenderes Laura 2, Bozsó Boglár 1, Deák Zsófia 1, Forster Luca 1, Dimitrovics Nia 1, Szalai Szimonetta 1

 

Petrák Kevin csapatedző értékelése:

Gratulálok a csapatomnak a mai győzelemhez! Nagyon fontos 3 pontot szereztünk, ami nagy előrelépés a céljaink felé. A játékunk néha hullámzó volt, és elkövettünk néhány nagyobb hibát is, de a csapatban megvolt az erő, hogy a végén megszerezzük a győzelmet — és ez a legfontosabb. Ezen az úton megyünk tovább!

Hajrá KSI!

 

HAJRÁ KSI!!!

 

A mérkőzés hivatalos eredménye itt érhető el: https://waterpolo.hu/adatbank/meccs/309277

 

E.ON Férfi OB1 Bajnokság - az alapszakasz utolsó mérkőzéséhez érkeztünk

2026.02.28. Kaposvári Városi Fürdő 17:00

E.ON Férfi OB1 Bajnokság, 13. forduló

Kaposvári Vízilabda Klub  -  KSI SE 

 

A férfi felnőtt bajnokság utolsó alapszakasz mérkőzéséhez érküztünk. Ellenfelünk rutinos, jól szervezett játékot produkál az idényben, ezt szeretné megtörni fiatal csikócsapatunk. 

Sok szeretettel várjuk a vízilabda rajongókat a kaposvári fürdőbe, ahol egy remek mérkőzést láthatnak majd!

 

 

HAJRÁ KSI!!!

MOL Női OB1 - a Semmelweis OSC a következő ellenfél

2026.02.28. III.Ker. TVE Uszoda 11:00

MOL Női OB1 Bajnokság, alsóház 2. forduló

Semmelweis OSC  -  KSI SE 

 

Női csapatunk ma az SOSC csapatával játszik a III. Kerület otthonában. A heti felkészülés jól ment, kemény csatára készülnek lányaink. Céljuk, hogy minél több olyan elemet valósítsanak meg a játék során, amelyből nyert mérkőzést lehet eszközölni.

 

 

HAJRÁ KSI!!!

 

 

 

MOL Női OB1 Bajnokság - itt az első győzelem, Szentes ellen!

2026.02.21. Szentesi Uszoda, 16:00

MOL Női OB1 Bajnokság, alsóház 1. forduló

VALDOR Szentes  -  KSI SE 

7  -  8

(0-5,4-0,2-0,1-3)

Gólszerzőink: Péter Nóra 4, Kemény Amira 3, Kenderes Laura 1

 

Petrák Kevin csapatedző beszámolója a mérkőzésről:

Gratulálok a csapatnak ehhez a diadalhoz! Kiválóan kezdtük a találkozót, közel hiba nélkül. Sajnos a második negyedben kicsit alább hagyott a koncentrációnk, és emiatt fordulatossá vált a mérkőzés. A találkozó nagy részében nagyszerűen játszottunk, elégedett vagyok a csapattal. A védekezésünk működött, a kapusunk jól védett, pörgős támadójátékot játszottunk. Talán mondhatom, hogy az utolsó negyedet mi bírtuk jobban, és ez volt a döntő. Nem dőlhetünk hátra, még hosszú az út a célunk eléréséig — dolgozunk tovább.

 

 

HAJRÁ KSI!!!

 

A mérkőzés hivatalos ereménye itt található: https://waterpolo.hu/adatbank/meccs/309271

 

 

 

 

 

 

 

E.ON Férfi OB1 Bajnokság - kevésen múlt a Szentes ellen

2026.02.21. Komjádi Béla Sportuszoda 11:30

E.ON Férfi OB1 Bajnokság, alapszakasz 12. forduló

KSI SE  - METALCOM Szentes 

10  -  12

(2-1,2-3,2-4,4-4)

Gólszerzőink: Fiedler Bence 2, Turán András 2, Rabb Benedek 2, Rónay Lénárd 1, Skoflek Patrik 1, Pető Ádám 1, Irmes Márton 1 

 

Horváth János vezetőedző mérkőzésértékelése:

Gratulálok a Szentesnek! Annak ellenére, hogy visszajöttünk a meccsbe, megérdemelt szentesi siker született a mérkőzésen, hiszen az ellenfelünk emberanyagban jóval erősebb mint mi. Külön büszkeség, hogy négy volt KSI játékos erősíti a Szentes csapatát. Számunkra az volt a mai nap a nagy dolog, hogy mérkőzést tudtunk csinálni a találkozóból, nem adtuk fel egyetlen pillanatig sem. Sajnos az általam megfogalmazott KSI-s erényeket ugyan nem tudtuk kellőképpen megcsillogtatni, de végül is a mérkőzés végéig meccsben maradtunk és ez komoly teljesítmény egy ilyen fiatal csapattól. Három nagy egyéni hiba döntötte el a meccs sorsát, de végül is ahogyan minden alkalommal elmondjuk: mi tanulni vagyunk itt, tapasztalni. Minden, a felnőtt bajnokságban eltöltött perc nagy megtiszteltetés számunkra, örülünk hogy egy jó mérkőzést tudtunk játszani! 

 

 

HAJRÁ KSI!!!

 

A mérkőzés hivatalos eredménye itt található: https://waterpolo.hu/adatbank/meccs/303748

 

 

MOL Női OB1 Bajnokság - elkezdődnek a női bajnokság alsóházi küzdelmei

2026.02.21. Szentesi Uszoda 16:00

MOL Női OB1 Bajnokság, alsóház 1. forduló

VALDOR Szentes  -  KSI SE 

 

Hosszú kihagyás után indul újra el a női felnőtt bajnokság, lányaink egy másfél hónapos alapozáson vannak túl. A Szentes ellen szoros és kemény csatára, kiélezett mérkőzésre számítanak! 

Sok szeretettel várjuk a vízilabda szerelmeseit a Szentesi fedett uszodába délután 16:00-tól, szurkolni a női vízilabdának, a csapatoknak!

 

 

HARJÁ KSI!!!

 

 

E.ON Férfi OB1 Bajnokság - a Szentest fogadjuk hazai pályán

2026.02.21. Komjádi Béla Sportuszoda, 11:30

E.ON Férfi OB1 bajnokság alapszakasz, 12. forduló

KSI SE  -  METALCOM Szentes

 

Fiatal csapatunk a Szentes fogadja szombat délelőtt a Komjádiban. Az elmúlt hetek mérkőzéseiből, annak pozitiív hozadékaiból erőt merítve készült fel csapatunk erre a meccsre!

Sok szeretettel várjuk a vízilabdát szerető közönséget, a KSI család tagjait szurkolni a mérkőzésre!

 

 

HAJRÁ KSI!!!

 

E.ON. Férfi OB1 Bajnokság - az első pontok!

2026. február 14. Miskolc, Kemény Dénes Uszoda 17:00

E.ON Férfi OB1 Bajnokság, 11. forduló 

PannErgy-MVLC-Miskolc  -  KSI SE 

9-16

((3-4,3-4,2-5,1-3)

Gólszerzőink: Szűcs Lajos 3, Kovács Mátyás 2, Turán András 2, Rabb Benedek 2, Skoflek Patrik 2, Pető Ádám 2, Rácz Richárd 1, Csendes Roland 1, Tidrenczel Olivér 1

 

Horváth János vezetőedző beszámolója: 

Nagyon büszke vagyok a csapatomra, egyrészt azért mert a múlt heti Szolnok mérkőzésen már volt két és fél negyed szoros eredmény egy erős ellenféllel szemben, ami egy jó visszaigazolás számunkra. Másodsorban azért mert a KSI mindig nagyon fiatal csapattal játszik az OB1-ben, ahol a tapasztalatszerzés a legfőbb célok egyike, és megint sikerült pontot szerezni az alapszakaszban. Ezúttal egy olyan ellenféllel szemben sikerült pontot szerezni, ahol nálunk jóval rutinosabb és jobb csapatok is megizzadnak.

Külön öröm, hogy az őszi sérüléséből kiváló egészségben tért vissza csapatkapitányunk Irmes Márton, aki nagyszerűen játszott az elmúlt  mérkőzéseken.

Még egyszer szeretnék gratulálni a csapatomnak mert nagyszerű játékkal erőn felül teljesítettek ma.

 

HAJRÁ KSI!!!

 

A mérkőzés hivatlaos eredménye itt található: https://waterpolo.hu/adatbank/meccs/303741

 

 

 

E.ON Férfi OB1 Bajnokság - Miskolcon folytatjuk a felnőtt bajnokságot

2026. február 14. szombat, Miskolc, Kemény Dénes Uszoda17:00

E.ON Férfi OB1 Bajnokság 11. forduló

PannErgy-MVLC-MISKOLC  -   KSI SE

 

A férfi felnőtt bajnokság alapszakaszából még három mérkőzése van hátra csapatunknak, ezúttal Miskolcon fogunk játszani. Kemény csatára számít és minél szorosabb eredményt szeretne elérni fiatal gárdánk.

Szeretettel várjuk a vízilabda barátokat, a KSI család tagjait a mérkőzésre!!!

 

 

HAJRÁ KSI!!!

 

 

 

KSI Vízilada logója

KSI Vízilabda Klub

1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.

E-mail:

Kövess minket