Ifi csapatunk egy szoros BVSC elleni meccsen győzelemmel zárt.
A nagyok után a kisebbek is vízbe ugrottak ma; 2007 I-es csapatunk a HUVK SE-t fogadta a Hajós Alfréd Sportuszodában.
Az újév első interjúját a jelenleg Amerikában élő, volt KSI-s játékosainkkal készítettem. A három jó barát közül először Andris, majd Balázs, végül pedig Doma utazott ki az Egyesült Államokba. Beszélgettem velük kicsit, hogy is alakul az életük mostanság.
Tegnap a 2007 I-es csapatunk is lejátszotta a 2019-es év utolsó mérkőzését. A srácok a Ceglédi Városi Uszodában ugorhattak vízbe, az ellenfél pedig a hazai Ceglédi VSE csapata volt.
Szombaton délelőtt került megrendezésre, a már hagyománnyá vált, karácsonyi családi edzésünk, melyen a gyerekek mellett, a szülők, testvérek, családtagok is részt vehettek.
Az utolsó mérkőzést tegnap Leány Gyermek csapatunk játszotta. Ellenfelünk a Yordo Szentes csapata volt, a mérkőzést 17 óra 15 perctől, a Szentesi Uszodában rendezték meg.


