A harmadik mérkőzést a 2007 I-es csapatunk játszotta a Hajós Alfréd Sportuszoda 33 m-es medencéjében. Az ellenfél az YBL WPC I. volt.
Másodikként 12 órától 2006-os lány csapatunk mérkőzhetett meg a Dunaújvárosi Fősikola Vízilabda Egyesületével.
A mai napon 2007 II-es csapatunk ugorhatott vízbe a bajnokság 5. fordulójában. Ellenfelük az ASI-Kistarcsa volt.
Ma este OB I/-B-s csapatunk küzdhetett meg az újabb győzelemért az FTC Telekom Waterpolo ellen.
Az utolsó mérkőzést ma is az ifik játszották. Ellenfelük a Legrand Szentes csapata volt.
A serdülők győzelme után, gyermek csapatunk ugorhatott be a Szentesi Uszoda medencéjébe, hogy megküzdjön a győzelemért a hazai csapat ellen.
Országos csapataink is megmérkőztek ma, az első meccset a serdülők játszották, ellenfelük pedig a Legrand Szentes volt.
A mai nap első meccsét lány csapatunk játszotta, ellenfelük a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Sportegyesület volt.
13 órától a másik mérkőzést, serdülő csapatunk játszotta a Budapesti Serdülő Bajnokság következő fordulójában. Ellenfelük a Honvéd Kölyök Póló Suli volt.


