Híreink

Hármas siker az Országos Bajnokságokban

A Tüskecsarnokban játszottak csapataink a Honvéd ellen. Az első mérkőzésen a Serdülő csapatunkat láthattuk, akik már az első negyedben 7-3-as vezetést szereztek. Az első két negyedben elég sok gólt kaptunk, amin még javítanunk kell az erősebb ellenfelek ellen. A győzelemhez ez is elég volt, végig vezettünk és 19-10-re nyertünk. Bóbis Botond hét gólt is szerzett a találkozón, ezzel ő volt a mérkőzés legeredményesebb játékosa.

A mérkőzés jegyzőkönyve.

A Gyermek csapat következtek, akik még nagyobb arányú győzelmet arattak. Az elején csak háromgólos vezetést szereztek. A második negyed volt a legeredményesebb, ahol 8-2-re nyertünk, amivel a nagyszünetben már 12-3 volt az eredmény. Fegyelmezett játékkal 13 gólos győzelmet arattunk. A végeredmény 23-6 és Pető Attila a nap legeredményesebb góllövője volt, aki nyolc gólt is lőtt.

A napot az Ifjúsági csapatunk zárta. Ők kapták a legkevesebb gólt, mindösszesen hármat. Az elején már magabiztos vezetést szereztünk, a mérkőzés felénél már 7-3-ra vezettünk. A harmadik és negyedik negyedben is kapott gól nélkül sikerült növelnünk az előnyünk és beállítani a 17-3-as végeredményt.