Híreink

Gyermek csapatkép

Budapest Gyermek II. - UVSE győzelmével zárult a találkozó

Szombaton 10 órától gyerek csapatunk az UVSE-vel játszott a Szőnyi úti uszodában. A mérkőzés szorosan indult, majd a meccs második felében ellenfelünk el tudott lépni tőlünk, így a végeredmény 6-11 lett az UVSE javára.

Gólszerzőink: Tidrenczel Olivér - 4, Tóth-Deme Bulcsú - 1, Busák István - 1.

Petrák Kevin értékelése:

Első sorban gratulálok az UVSE-nek a győzelemhez. Két részre bontanám a mai mérkőzésünket: első félidőben egy gólos vereséget szenvedtünk, rengeteg helyzetünk volt amiket sorra kihagytunk, és védekezésünk fegyelmezettlen volt, balszerencsés gólokat kaptunk. A második félidőben már 7-3-as zakót kaptunk, nem tudtunk koncentrálni támadásban továbbra is kihagytuk a helyzeteink nagy részét, míg hátul lemaradtunk, elengedtük az embereket. De láttam ma nagyon szép dolgokat, amik bizakodásra adnak okot, a hibákból meg tanulunk. Nem ma kellet győzni, a gyerekek fejlődése a legfontosabb. Hajrá KSI!

Országos Gyerek csapatkép

Budapest Gyermek II. - a BVSC győzelmével ért véget a meccs

Szombaton 10 órától csapatunk a Szőnyi úti uszodában játszott mérkőzést a BVSC-Zugló ellen. A vezetést ellenfelünk szerezte meg, előnyüket folyamatosan növelni tudták, így végeredményben 5-12-re megnyerték a meccset.

Gólszerzőink: Vásárhelyi-Lakat Bence - 2, Tóth-Deme Bulcsú - 1, Györök Balázs - 1, Fodor Damian - 1.

Nehéz szavakba önteni a mai mérkőzésen látottakat. Gratulálok a BVSC csapatának, ma a játék minden elemében jobbak voltak nálunk. Én játékosként és edzőként is azt tapasztaltam és tanultam, hogy egy nehéz, kemény rangadón nem lehet bedobott nadrággal játszani, mert annak csúnya vége lesz. Ma nagyon csúnya vége lett. Bedobtuk a fürdőnadrágot, hogy az lejátssza helyettünk a mérkőzést. A mai napon nem az eredménnyel volt gond, hanem hogy lélektelenül kedvetlenül, nagyképűen álltunk oda a mérkőzéshez, meg is lett az eredménye, ellenben az ilyenek is kellenek, hogy ne lankadjon a figyelmünk és a lelkesedésünk. Tanulni kell a hibákból változtatni a hozzáálláson és akkor el lehet könyvelni egy egyszeri botlásnak. Úgyhogy megyünk tovább, a szezon második felében dolgozunk a hibák kijavításán. Hajrá KSI!

Budapest Gyermek II. - győzelem a Honvéd ellen

Szombaton 14 óra 15 perctől a Nyéki Imre uszodában csapatunk a Honvéd ellen szállhatott vízbe. A fiúk a második negyed során jelentős előnyre tettek szert, így végeredményben 10-17-re megnyerték a meccset.

Gólszerzőink: Tidrenczel Olivér - 6, Czirok Márton - 3, Tóth-Deme Bulcsú - 2, Vásárhelyi-Lakat Bence - 2, Henter Ákos - 1, Györök Balázs - 1, Busák István - 1, Fodor Damian - 1.

Gratulálok a csapatomnak a győzelemhez, egy két rövid szakaszt leszámítva azt csinálták a gyerekek, amit kértem. Kihagytunk jó pár ziccert, amit értékesíteni kellet volna, ezek a hibák egy szoros mérkőzésen nem fognak beleférni. Védekezésben kaptunk néhány balszerencsés gólt, emiatt lett ilyen szoros a mérkőzés vége. Csodálatos dolgokat láttam, ami erős bizakodásra add okot a jövőre nézve. Hajrá KSI!

Budapest Gyermek II. - győzelem a szombati meccsen

Szombaton 11 óra 30 perctől csapatunk a Komjádi uszodában játszott meccset a Genesys OSC Újbuda11 csapata ellen. A végeredmény 13-6 lett, csapatunk javára.

Gólszerzőink: Tóth-Deme Bulcsú - 3, Czirok Márton - 3, Fodor Damian - 3, Henter Ákos - 1, Tidrenczel Olivér - 1, Kenéz Levente - 1, Hámori Csaba Lajos - 1.

Jó mérkőzést játszottunk. Az első fél időben fej fej mellet ment a két csapat. Volt pár hibánk a mérkőzés elején mind támadásban mind védekezésben, ennek köszönhetően volt döntetlen az első két negyed. A harmadik negyedet rosszul kezdtük, az ellenfél 2 gyors gólt lőtt nekünk, de ez kellet, hogy felébredjünk és onnantól úgy játszottunk ahogy tudunk, agresszív és kemény lett a védekezésünk, támadásban elkezdtünk lefordulni és belőni a helyzeteinket. Az utolsó negyedben fizikálisan felőröltük az ellenfelet és emiatt lett ennyi a különbség. A tanulság, hogy nem lehet ilyen lassan és enerváltan elkezdeni egy mérkőzést. Gratulálok mindkét csapatnak jó mérkőzést játszottunk. Hajrá KSI!

2009 csapatkép

Budapest Gyermek II. - döntetlen mérkőzés az UVSE-vel

Szombaton 2009-es csapatunk játszott mérkőzést a Budapest Gyermek II. Bajnokságban, ahol az ellenfél az UVSE volt. A végeredmény 11-11 lett.

Gólszerzőink: Vásárhelyi-Lakat Bence - 5, Tidrenczel Olivér - 2, Tóth-Deme Bulcsú - 2, Bíró Márk - 1, Fodor Damian - 1.

Gratulálok csapatomnak egy igazán nehéz, fárasztó, és kemény mérkőzést játszottunk. Kicsit sajnálom, hogy kiengedtük a kezünkből a győzelmet, de büszke vagyok minden játékosomra, mert láttam rajtuk, hogy mindenki megtette azt ami tőle telt. Kaptunk pár elkerülhető gólt, ami azért lehetett mert rutintalan a csapat az ilyen kiélezett mérkőzéseken. Három negyeden keresztül kézben tartottuk a mérkőzést magabiztosan jól játszva vezettünk, az utolsó negyedre elfáradtunk és néhány döntő szituációban rossz döntések mellet nem volt szerencsénk. Ha ezekből a hibákból tanulunk akkor nagyon sokat fejlődhetünk. Gratulálok mindkét csapatnak nagyon élvezetes vízilabda mérkőzés volt. Hajrá KSI!

Budapest Gyermek II. - UVSE győzelmével zárult a meccs

Szombaton 15 órától a Szőnyi úti uszodában játszott mérkőzést a 2008-2009-es játékosokból álló csapatunk a Budapest Gyermek II. Bajnokságban. Az ellenfelünk az UVSE volt. Az első találatot ellenfelünk szerezte, amit a következő támadásban sikerült egyenlítenünk, az ezt követő percekben az UVSE azonban jelentősebb előnyre tudott szert tenni. A harmadik negyedtől elkezdtük ledolgozni hátrányunkat, az utolsó játékrészt meg is nyertük, a végső győzelem viszont az UVSE csapatáé maradt. A végeredmény 13-9 lett.

Gólszerzőink: Rabb Benedek - 2, Czirok Márton - 2, Vojnisek Péter - 2, Rózsa Benedek - 1, Szűcs Botond - 1, Tidrenczel Olivér - 1.

Gratulálok az UVSE csapatának a győzelemhez. Szomorúak nem lehetünk a vereség miatt, egy jó erőkből álló csapattól kaptunk ki. Ami miatt hiányérzetem van, hogy olyan hibákból kaptunk gólokat, főleg az elején, amiket többször kiemeltem a hét folyamán. Ha csak ezeket a taktikai hibákat levesszük, 4-5 góllal kevesebbet kapunk és akkor szorosabb a mérkőzés, és nem az összes védekezésbeli hibáról beszélek. Támadásban sok lefordulásunk volt, amiből nem tudtunk gólt szerezni, a sok rossz passz és a sok rossz helyezkedés miatt. Azt sajnálom, hogy nem tudtunk egy szoros mérkőzést játszani. Nem szabad csüggedni, nagyon fontos és nehéz utolsó mérkőzés vár még ránk, ahol mindent megteszünk a győzelemért. Hajrá KSI ?????

Budapest Gyermek II. - győzelem a BVSC ellen

Csapatunk szombaton a BVSC ellen játszott a Budapest Gyermek II. Bajnokságban. A mérkőzés szorosan indult, a vezetést azonban sikerült átvennünk a második negyed vége felé, amit onnantól tartani tudtunk. A meccs KSI győzelemmel zárult, az eredmény 12-10 lett.

Gólszerzőink: Rabb Benedek - 3, Zuberecz Richárd - 3, Szűcs Botond - 2, Nagy Bulcsú Zétény - 1, Deák Mátyás - 1, Tidrenczel Olivér - 1, Skoflek Patrik - 1.

Petrák Kevin értékelése a mérkőzésről:

Azzal kezdeném hogy gratulálok a csapatomnak az eredményhez, ettől a csapattól az első körben vereséget szenvedtünk és most sikerült győznünk. Nagyon nagy elánnal játszottunk egész mérkőzésen, viszont nagyon sok hibával, és kihagyott helyzetekkel kezdtük a mérkőzést. Miután elkezdtük belövöldözni a helyzeteket, átvettük a mérkőzés irányítását. Sikerült felőrölnünk az ellenfelünket a mérkőzés végére és egy magabiztos előnyre szert tenni, így az is tudott játszani aki addig kevesebb lehetőséget kapott. Gratulálok mindkét csapatnak a jó mérkőzéshez. Hajrá KSI!

Budapest Gyermek II. - győzelem a hétvégén

A Budapest Gyermek II. Bajnokságban csapatunk hétvégén az YBL-lel szállt harcba a győzelemért. A mérkőzés végeredménye 13-9 lett és KSI győzelemmel zárult.

Gólszerzőink: Rabb Benedek - 2, Szűcs Botond - 2, Tóth-Deme Bulcsú - 2, Czirok Márton - 2, Nagy Bulcsú Zétény - 1, Tidrenczel Olivér - 1, Skoflek Patrik - 1, Fekete Csanád - 1, Fodor Damian - 1.

Először is gratulálok mind a két csapatnak, férfias helytállás volt mindkét fél részéről. Nagyon álmosan kezdtük a mérkőzést, védekezésben rengeteg hibával, támadásban nagy bizonytalansággal kezdtünk. A második negyedtől védekezésben keményebbek voltunk és megjött a kapus teljesítmény is, onnantól támadásban határozottabban játszottunk, és ennek köszönhetően fel tudtunk zárkózni az ellenfelünkhöz, majd fokozatosan átvettük a vezetést. Végül magabiztos győzelmet arattunk. Még egyszer gratulálok a csapatomnak és hajrá KSI!