Híreink

2009-es csapatkép

2009-es csapatunk győzelemmel zárt az OSC ellen

Múlthét szombaton 2009-es csapatunk az OSC ellen játszott mérkőzést. Az első negyedben ellenfelünk szerezte meg a vezetést, azonban a második játékrészben 5 gólt lőttünk, így a félidőben az állás már 6-4 volt csapatunk javára. A meccs végéig egyel tudtuk növelni előnyünket, a végeredmény így 11-8 lett a javunkra.

Gólszerzőink: Tidrenczel Olivér - 5, Czirok Márton - 2, Judák Zétény Bulcsú - 1, Tóth-Deme Bulcsú - 1, Tuzson Botond - 1, Vásárhelyi-Lakat Bence - 1.

Szabó Zoltán értékelése a mérkőzésről:

Nehéz mérkőzésen vagyunk túl, ráadásul a játék sem úgy alakult ahogy azt vártuk volna, de amire nagyon büszke vagyok, hogy annak ellenére, hogy nagyon nem ment a játék, játékosaim az utolsó percig küzdöttek, hajtottak, és így végül meg tudtuk nyerni a mérkőzést! Ebből a meccsből is nagyon sokat tanulhatunk, főleg azt, hogy akkor is menni kell előre, ha nem sikerülnek a dolgok! Hajrá KSI!