Híreink

2011-es csapat megbeszélés

Budapest Gyermek III. - KSI SE II. mérkőzése az ASI-Vasas ellen

Szombaton a Budapest Gyermek III. Bajnokságban 2011-es csapatunk is játszott meccset. Az ő ellenfelük az ASI-Vasas volt. A mérkőzés végeredménye 21-10 lett az ő javukra.

Gólszerzőink: Takács Dániel - 3, Juhász Bodony Jácint - 2, Tóth Barnabás Bendegúz - 1, Arányi Balázs - 1, László Zsombor - 1, Berkovics Ármin - 1, Cseh Márton Sidiki - 1.

Bóta Krisztián értékelése:

Következő mérkőzésünket a 2010-és bajnokságban az ASI-VASAS csapata ellen játszottuk. Megint megszeppenve kezdtük a mérkőzést, viszont most kicsit hamarabb ébredtünk és a második harmadik negyedben szorossá tettük a negyedek eredményeit, a végére meg elfáradtunk.
Szeretném kiemelni pár fiú hozzáállását: Findeisz-Szenteleki Ákos, Juhász Bodony, Kovács Nimród, Gedey Ruben, a többiek példát vehetnek róluk küzdeni tudásból.