Híreink

2010 időkérés

Budapest Gyermek III. : győzelem a Pécs ellen

2010-es csapatunk szombaton a Pécs ellen játszott meccset az FTC uszodában 13 óra 30 perctől. A mérkőzés KSI győzelemmel ért véget, az eredmény 5-12 lett.

Gólszerzőink: Csendes Alex Milán - 4, Merényi Milán Attila - 3, Pálfi-Kovács Márk - 3, Györök Balázs - 1, Weninger Majs Máté - 1.

Szabó Zoltán értékelése:

A Pécs ellen játszottunk, jól kezdtük a mérkőzést, fegyelmezett védekezés, és jó támadójáték jellemzett minket. A második negyed közepétől szétesett a játék, sajnos egyre többet hibáztunk mind védekezésben, mind támadásban. Nagyon nem voltam elégedett a látottakkal! El is mondtam a fiuknak az értékelésnél, hogy ez a ma nyújtott teljesítmény nagyon kevés lesz az elkövetkezendő mérkőzéseken. Dolgoznunk kell tovább, főleg azon, hogy ne essen szét a koncentráció... Hajrá KSI!