Híreink

2009-es csapatkép

Budapest Gyermek III. - kevésen múlott a mérkőzés

Szombaton 2009-es csapatunk a Budapest Gyermek III. Bajnokságban a BVSC-vel játszott idegenben. A mérkőzés elején a vezetést ellenfelünk gyorsan megszerezte, csapatunk a második és harmadik negyedben is tudott változtatni az álláson. Végig fej-fej mellett haladt a két csapat, a végeredmény viszont 10-11 lett a BVSC javára.

Gólszerzőink: Tidrencezl Olivér - 5, Hüse István - 4, Czirok Márton - 1.

Szabó Zoltán értékelése:

A 2009-es bajnokságban a BVSC volt az ellenfelünk, ma ugyan nem nyertünk, de sokat tanultunk, változatos kemény mérkőzés volt, ahol az utolsó negyedben két nagyobb hibát is elkövettünk védekezésben, és ez megpecsételte a sorsunkat. Ennek ellenére annak nagyon örülök, hogy a játékosaim végig koncentráltan és jól játszottak, de egy ilyen rangadón nem fér bele hogy a végén hibázzunk. Haladni kell tovább, tanulni kell tovább ennek meglesz a gyümölcse! Gratulálok a BVSC-nek!