Híreink

2011 időkérés

Budapest Gyermek IV. - győzelem a szombati meccsen

Szombaton 14 órától a BVSC fogadta csapatunkat otthonában a Budapest Gyermek IV. Bajnokság soron következő fordulójában. A találkozó harmadik negyedében tudtunk jelentős előnyt kialakítani, a végeredmény 8-4 lett csapatunk javára.

Gólszerzőink: Arányi Balázs - 3, Tóth-Barnabás Bendegúz - 1, Gemeter Ákos - 1, Takács Dániel - 1, László Zsombor - 1, Findeisz-Szentteleki Ákos - 1.

Bóta Krisztián értékelése:

Tatabánya után a BVSC uszodában játszottuk következő mérkőzésünket a BVSC 2011-es csapatával, volt miért visszavágnunk, hiszen előzőleg 8-6-ra kikaptunk tőlük.
Az első negyedben nem született gól, 0-0. A másodikban lőttünk 3 gólt, de a BVSC is így ez a negyed 3-3. A harmadik negyedben 5 gólt tudtunk lőni az ellenfél nem tudott ezt a negyedet 0-5-re nyertük. Az utolsó, negyedik negyedet pedig a BVSC nyerte 0-1-re, a mérkőzés vége 8-4 a javunkra.
Gratulálok a csapatomnak, CSAPAT-ként küzdöttek egymásért, ezt jó volt nézni!