Híreink

E.ON Férfi OB1 Bajnokság - alsóház, az ELTE BEAC lesz a mai ellenfél

2026. május 23.

Komjádi Béla Sportuszoda, 10:00

E.ON Férfi OB1 Bajnokság, alsóház 12. forduló

ELTE BEAC  -  KSI SE 

 

Felnőtt férfi csapatunk az alsóházi bajnokság 12. fordulójában az ELTE BEAC csapatával fog játszani a Komjádiban délelőtt 10 órától. 

Csapatunk nagy menetben van, épp lezárult az ifjúsági bajnokság, rögtön érkezett a 11. forduló, majd tegnap elkezdödött a serdülő Final 8, tehát több fronton is teljesíteni kell a napokban!

Sok szeretettel várjuk a KSI család tagjait és a vízilabda barátokat a Komjádiba szurkolni!

 

HAJRÁ KSI!!!

KSI Vízilada logója

KSI Vízilabda Klub

1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.

E-mail:

Kövess minket