E.ON Férfi OB1 Bajnokság - alsóház, az ELTE BEAC lesz a mai ellenfél
2026. május 23.
Komjádi Béla Sportuszoda, 10:00
E.ON Férfi OB1 Bajnokság, alsóház 12. forduló

ELTE BEAC - KSI SE
Felnőtt férfi csapatunk az alsóházi bajnokság 12. fordulójában az ELTE BEAC csapatával fog játszani a Komjádiban délelőtt 10 órától.
Csapatunk nagy menetben van, épp lezárult az ifjúsági bajnokság, rögtön érkezett a 11. forduló, majd tegnap elkezdödött a serdülő Final 8, tehát több fronton is teljesíteni kell a napokban!
Sok szeretettel várjuk a KSI család tagjait és a vízilabda barátokat a Komjádiba szurkolni!

HAJRÁ KSI!!!



