E.ON Férfi OB1 Bajnokság - alsóház, utolsó mérkőzés és érzelmes búcsú a kinevelt játékosainktól
2026. május 29.
Debreceni Uszoda, 18:30
E.ON Férfi OB1 Bajnokság, alsóház 13. forduló

DVSE-Master Good - KSI SE
20 - 16
(4-6,7-3,4-4,5-3)
Gólszerzőink: Fiedler Bence 3, Fülöp Domonkos 2, Kósi-Kelly Dominic 2, Vojnisek Péter 2, Irmes Márton 2, Turán András 1, Kiss Csanád 1, Pálfi-Kovács Márk 1, Szűcs Lajos 1, Cenadan Márk Krisztián 1
Horváth János vezetőedző beszámolója a mérkőzésről:
Gratulálok a rutinosabb, erősebb játékosokból álló Debrecennek a győzelemhez! Mégsem a mérkőzésről szeretnék igazán beszélni, hiszen számunkra már nem bírt téttel a meccs, és több serdülő korú játékosunk is részt vett a mai találkozón, gratulálok nekik is! Inkább arról szeretnék szót ejteni, hogy számunkra igencsak érzelmes pillanatokat hozott el a mai meccs, hiszen több olyan játékosunk játszotta le ma utolsó mérkőzését velünk, akik kicsi koruk óta nálunk nevelkedtek. Köszönöm szépen nekik a sok együtt töltött évet, amelyet végül egy országos ifjúsági bajnoki címmel koronáztak meg! Nagyon büszke vagyok rájuk! Ezért dolgozunk, ez a KSI!

HAJRÁ KSI!!!
A mérkőzés hivatalos eredménye itt található:https://waterpolo.hu/adatbank/meccs/310279



