Híreink

Időkérés

E.ON OB 1: a Pécs győzelmet aratott a hétvégén

Szombaton 19 órától csapatunk Pécsen játszott mérkőzést a hazaiak ellen.

Az kezdő negyedben mi szereztük meg az első találatot Szalai Péter jóvoltából. A két csapat fej-fej mellett haladt, a játékrész végére átvettük a vezetést, Nagyok Ákos két és Irmes Márton egy góljának köszönhetően. A második 8 perc is hasonlóan alakult; Nagy Ákos mellett, Szépfalvi Gergely és Bede Marcell találtak be a Pécs kapujába. A félidőben az állás így 6-7 volt a mi javunkra.

A harmadik negyed nem alakult jól: ellenfelünk először kiegyenlített, majd gyorsan átvette a vezetést és végül 3 gólos előnyt alakított ki.

Az utolsó negyed első felében nem született találat, és bár ugyan ezt a játékrészt megnyertük, az előző percekben kialakult hátrányt már nem tudtuk ledolgozni, így a három pontot a Pécs otthon tudta tartani. A fiúk végig küzdöttek, ez szombaton egy 14-12-es végeredményre volt elég.

PVSK-Mecsek Füszért - KSI : 14 - 12

/3-4, 3-3, 6-2, 2-3/

Gólszerzőink: Nagy Ákos - 5, Szalai Péter Miklós - 3, Szépfalvi Gergely - 3, Irmes Márton - 1, Bede Marcell - 1.

A meccs utáni sajtótájékoztató itt nézhető vissza.