Híreink

Ob 1 csapatkép

E.ON OB 1: a szombati találkozót a Honvéd nyerte

Csapatunk szombat este a Kőér utcai uszodában játszott mérkőzést az EPS-Honvéd ellen.
Szorosan kezdődött a meccs: első találatunkat Nagy Ákos szerezte, majd a negyed második részében Bodoróczki Tamás is gólt lőtt. Ezzel ezt a játékrészt 2-2-vel zártuk.

A második negyed során lövéseink nem értek találatot, így a Honvéd három gólos előnyt tudott kialakítani.

A félidő után a hosszú gólcsendet Nagy Ákos törte meg, aki a harmadik nyolc percben kétszer is belőtte a labdát a Honvéd kapujába. Az állás azonban ekkor már 11-4 volt ellenfelünk javára.

Az utolsó negyedben Bede Marcell emberelőnyből, illetve Irmes Márton akcióból szerzett góljaival összesen 6 találattal zártuk a találkozót. A győzelmet és ezzel a három pontot a Honvéd szerezte meg.

EPS-Honvéd - KSI : 15 - 6

/2-2, 3-0, 6-2, 4-2/