Híreink

KSI csapatkép

E.ON OB 1: BVSC győzelem a 20. fordulóban

Szerda este csapatunkat a BVSC fogadta otthonában a bajnokság 20. fordulójában.

A találkozó első gólját ellenfelünk szerezte, nem kellett azonban sokat várni a mi gólunkra: Nagy Ákos emberelőnyből talált be a BVSC hálójába. A negyed végére hátrányunk 3 gólra nőtt.

A második játékrész büntetőkkel kezdődött, ezeket az ítéleteket mindkét csapat értékesíteni tudta, így az állás 5-2 volt ekkor. A félidőre megnőtt a BVSC előnye, a negyed során nálunk 3 gól született Szalai Péter, Irmes Márton és Bede Marcell jóvoltából.

A játék második felében 6 találatot tudtunk értékesíteni összesen, ebből 4-et a harmadik negyedben. A srácok szépen tartották magukat végig a tabella jelenleg hetedik helyén álló BVSC ellen, a mai játék egy 13-10-es végeredményre volt elég.

Gólszerzőink: Nagy Ákos - 3, Bede Marcell - 2, Szalai Péter Miklós - 2, Petrák Kevin - 1, Irmes Márton - 1, Bede Marcell - 1.

BVSC-Zugló - KSI SE : 13 - 10

/3-1, 6-3, 2-4, 2-2/