Híreink

Nagy Ákos lövés közben

E.ON OB 1: győzelem Szentesen

Szombaton este 18 órától csapatunk Szentesen játszott a hazaiak ellen.

A mérkőzés első találatát a negyed első 2 percében szereztük, a gólt Lantos István értékesítette. Az ezt követő percekben a Szentes felzárkózott, majd át is vette a vezetést a negyed végére.

A második játékrészben újra kiegyenlítettünk Nagy Ákos góljával. A negyed alatt a Szentes el tudott lépni 1-2 góllal, de előnyüket csapatunk mindig ledolgozta, így a félidőre 5-5 volt az állás.

A harmadik negyedben a két csapat ismét fej-fej mellett haladt, ellépni azonban egyik sem tudott. A negyedik játékrész kezdetén elhoztuk a labdát, így mi támadhattunk a vezetésért. Ezt a helyzetet ki is használtuk, Irmes Márton talált be ellenfelünk kapujába. A mérkőzés hátralevő részében csapatunk nem csak megszerezte a vezetést, de növelni is tudta előnyét, így a bajnokságban először sikerült megszerezni a győzelmet és az ezzel járó három pontot.

Gólszerzőink: Nagy Ákos - 3, Petrák Kevin - 2, Irmes Márton - 2, Bede Marcell - 2, Lantos István - 1, Pető Ádám - 1, Iriczfalvi Gábor - 1.