Híreink

Lövés

E.ON OB 1: szenzációs mérkőzésen pontszerzés

Szerda este csapatunk Kaposvárra utazott, hogy megküzdjön a hazaiakkal a győzelemért és ezáltal a pontokért is.

Alig telt el a mérkőzésből pár perc, amikor Bede Marcell két találatának köszönhetően megszereztük a vezetést ellenfelünk ellen. A negyed végére kiegyenlített a Kaposvár, a mi oldalunkon egy gól született még Nagy Ákos lövéséből.

A folytatásban fej-fej mellett haladt a két csapat, a félidőre így 6-6 volt az állás.

A harmadik negyed eleje nem volt kedvező számunkra, a Kaposvár így két góllal is el tudott lépni, de csapatunk újra behozta hátrányát és kiegyenlített a negyedik negyed közepére. A tizedik találtunkat Pető Ádám szerezte a mérkőzés vége előtt alig fél perccel, ekkor a srácok átvették a vezetést. Ellenfelünk szintén szerzett egy találatot nem sokkal a vége előtt, így a találkozó végeredménye egy 10-10-es döntetlen lett.

Óriási küzdelemben így egy pontot tudtunk hazahozni Kaposvárról, szép volt fiúk!

Gólszerzőink: Petrák Kevin - 2, Bede Marcell - 2, Nagy Ákos - 2, Szalai Péter Miklós - 2, Lantos István - 1, Pető Ádám - 1.

Kaposvári Vízilabda Klub - KSI SE : 10 - 10

/3-3, 3-3, 3-1, 1-3/