Híreink

KSI OB 1 csapatkép

E.ON OB 1: UVSE-KSI összecsapás a Komjádiban

Szombaton a két margitszigeti csapat játszhatott egymás ellen mérkőzést a Komjádi uszodában 16 órától.

A találkozó eleje szorosan indult, a két csapat fej-fej mellett haladt. A félidőre mindkét oldalon egyaránt 4-4 találatot tudtak értékesíteni a srácok.

A második negyed végétől az UVSE három emberelőnyt is ki tudott használni, így hátrányba kerültünk ellenfelünkkel szemben. A meccs hátralevő részében ez a három-négy gólos különbség fennmaradt a két csapat között, így az UVSE végeredményben 12-9-re megnyerte a találkozót.

A pontszerzés most nem sikerült, de ahogy Horváth János is elmondta a sajtótájékoztató végén, megyünk tovább, szerdán fontos meccs következik a Pécs csapata ellen.

Gólszerzőink: Nagy Ákos - 4, Szalai Péter Miklós - 2, Petrák Kevin - 1, Irmes Márton - 1, Iriczfalvi Gábor - 1.