Híreink

Fiú gyerek: győzelem a Szolnok ellen

C924C72F 0E5A 4C5F 8F78 9F0BDDB920A2

Az első negyed szorosan indult, mindkét csapat egyaránt 4-4 találatot szerzett. A második játékrészben sikerült ellépni ellenfelünktől, de a félidő utáni negyedben a Szolnok kiegyenlített. Emiatt az utolsó 8 percben dőlt el, hogy kié lesz a mai győzelem. Nagyjából a negyed feléig egyik csapat sem tudta bejuttatni a labdát ellenfele hálójába. Először a Szolnok törte meg a jeget és találatukkal megszerezték a vezetést. Csapatunk azonban belehúzott a támadásba és a játékrész végéig 5 találatot is szereztek. Ezzel sikerült nyerni, a végeredmény pedig 18-16 lett, megvan a 3 pont.