Híreink

Országos Gyerek csapatkép

Országos Gyerek Bajnokság: győzelem a Vasas ellen

Vasárnap 11 óra 15 perctől gyerek csapatunk játszott meccset a Vasas ellen. A végeredmény, csak úgy, mint a serdülő mérkőzésen, 20-7 lett és KSI győzelemmel zárult a találkozó.

Gólszerzőink: Rabb Benedek - 5, Zuberecz Richárd - 5, Tyukodi Barnabás - 5, Vojnisek Péter - 2, Szűcs Botond - 1, Skoflek Patrik - 1, Czirok Márton - 1.

Keszthelyi Tibor értékelése:

Jól kezdtük a mérkőzést, jól védekeztünk, kapusunk mindent védett és elől is szinte hiba nélkül játszottunk. Úgy vélem, hogy a játék szinte minden elemében jobbak voltunk, és ez ma az eredményben is mutatkozott. A harmadik negyedben ugyan picit döcögött a gépezet, de a folytatásban helyreállt a világ rendje és ismét sok szép megoldásnak örülhettünk. Azt hiszem jól játszottunk, sok volt a jó egyéni teljesítmény, megérdemelten győztünk.