Híreink

Országos Gyerek csapatkép

Országos Gyerek Bajnokság: győzelem Szolnokon

Vasárnap 11 órától gyerek csapatunk Szolnokon játszott meccset a hazaiak ellen. A találkozó szoros volt, de KSI győzelemmel ért véget. A végeredmény 6-8 lett csapatunk javára.

Gólszerzőink: Rabb Benedek - 3, Skoflek Patrik - 2, Vojnisek Péter - 2, Nagy Bulcsú Zétény - 1.

Keszthelyi Tibor értékelése:

A Országos Gyermek Fiú Bajnokság középszakaszának 8. fordulójában Szolnokra látogattunk. Jól kezdtünk, kettő perc sem telt még el és már két gólos előnyünk volt, sőt esélyünk volt a 3 : 0-ra is, de sajnos ezt már elhibáztuk. És mint ahogy ez ilyenkor lenni szokott ellenfelünk felébredt és elkezdett felzárkózni. Fokozatosan kiegyenlítetté vált a játék és a második negyed derekán már döntetlen volt a mérkőzés állása, ellenfelünk kiegyenlített. A félidőig azért még sikerült egy akciógólt szerezni, sőt belőttünk egy emberelőnyt is és ezzel így kétgólos előny birtokában fordultunk. Nagy volt a küzdelem, a Szolnok rendre fegyelmezetten visszazárt és így nem nagyon tudtunk lefordulni. Ellenfelünk akarata érvényesült, sokszor felállt védelem ellen kellett játszanunk és ez a játék sajnos nem tartozik az erősségeink közé. Riválisunk zóna védekezését nem tudtuk feltörni, talán keveset is mozogtunk és a mérkőzés ezen szakaszában átlövésből nem voltunk eredményesek. A negyed hajrájában emberhátrányba kerültünk, a Szolnok idő kért, és végül ezt az emberelőnyt belőtték és ezzel egy gólra felzárkóztak. A záró negyed közepén kaptunk egy előnyt melyet belőttünk, szűk egy perccel később végre sikerült fordulnunk ezt szépen megjátszottuk és belőttük, tulajdonképpen eldőlt a mérkőzés. Végre átlövésből is szereztünk egy hatalmas gólt melyre ugyan érkezett válasz de szépen csendesen befejeződött a mérkőzés. Tanulságos mérkőzésen értékes és fontos pontokat szereztünk.