Szívós István Gyermek Kupa - győzelem a Szolnok ellen

2020. július 15, 16:30 – Szolnok, Tiszaligeti Uszoda
Szolnoki Dózsa – KSI SE
12-19
Gólszerzőink: Mérő Alex – 7, Kiss Ádám – 5, Pörcz Martin Máté – 4, Rácz Richárd – 1, Nagy Zalán Márk – 1, Szabó Kristóf 1.
1. negyed: Szorosan alakult, csapatunk egy gólos előnyre tudott szert tenni.
2. negyed: 8 perc alatt 3 találatot szereztünk, így a félidő előtt 7-5-re állítottuk be az eredményt.
3. negyed: A ráúszást megnyertük, az első támadásból rögtön találatot is tudtunk szerezni. A negyed végéig összesen 5 gólt lőttünk.
4. negyed: Gólzáporos negyed volt, mindkét fél részéről, előnyünket azonban így is tovább tudtuk növelni. Összesen 7 találatot jegyzett csapatunk az utolsó negyedben.
Dávid Zoltán értékelése a mai mérkőzésről:
"Gratulálok a csapatnak a győzelemhez. Túl vagyunk az első közös mérkőzésen a csapattal, ami az elvárásoknak megfelelően alakult. A csapatot fele-fele arányban alkották 2006-os és 2007-es születésű játékosok, és a játéklehetőségek is hasonlóan alakultak. Ennek köszönhetően hol eltávolodtunk ellenfelünktől, hol kicsit felzárkóztak, mégis összességében elégedett vagyok a mutatott játékkal, tekintve, hogy nem készültünk különösképpen a nyári kupákra, tehát minden mérkőzésre munkából fogunk menni."
{gallery}kepek/2019_2020/Szivoskupaksiszolnok{/gallery}

