Leány Ifjúsági Országos Utánpótlás vízilabda bajnokság II. forduló
2024. október 13. Kőér utcai uszoda, Leány Ifjúsági Országos Utánpótlás vízilabda bajnokság II. forduló
POLO SC - KSI SE 5 - 22 (2-8, 1-4, 1-4, 1-6)
Gólszerzőik: Kenéz Kincső 7, Kemény Amira 5, Péter Nóra 4, Dimitrovics Nia 4, Korpás Janka 1, Szabó Ágnes 1
Bóta-Tóth Andrea csapatedző beszámolója a mérkőzésről:
Vasárnap a Polo SC csapatához látogattunk. Nagy terhelésben vagyunk, hiszen a héten elkezdődött a felnőtt OB I, ahol egyből két mérkőzést is játszottunk és fantasztikusan helyt is álltunk. Ezt a lendületet vittük tovább az ifjúsági mérkőzésen, kemény védekezést és lendületes támadójátékot mutattunk be, már most látszik, hogy milyen nagyot fogunk abból profitálni, hogy a játékosok fele szerepel a legmagasabb osztályban, illetve az első éves serdülők az ifi mérkőzésen is sokat tudnak játszani, tanulni. Jó látni a fejlődést napról napra és öröm nézni, hogy mennyire élvezik a játékot! Gratulálok!
Hajrá KSI!!
A mérkőzés hivatalos eredménye itt érhető el: https://waterpolo.hu/adatbank/meccs/87056
Fotók: Palágyi Barbara

