Híreink

Országos Leány Gyerek Bajnokság: győzelem idegenben

Leány gyerek csapatunk 11 óra 15 perctől játszott az egriek ellen idegenben. A második negyedben sikerült háromgólos előnyre szert tettünk, amit a későbbiekben növelni tudtunk, így KSI győzelem született, a találkozó végeredménye 7-14 lett.

Gólszerzőink: Alaksza Kinga - 6, Horváth Lilla - 3, Lévai Rozália - 2, Szakváry Júlia - 1, Tordai Réka - 1.

Bozi Áron értékelése:

A mai mérkőzés nagyon rosszul indult számunkra. A védekezésünk lyukas volt, és ez elől is elbizonytalanította a lányokat. Emellett kapust is cseréltem. Az első negyed végén 5-3-ra vezetett az Eger, teljesen megérdemelten. Az első negyed után felhívtam a lányok figyelmét, hogy jobban koncentráljanak a védekezésre. A második negyedtől mintha kicserélték volna őket, nagyon fegyelmezett védekezést mutattak, és a támadások is jól sikerültek. A mérkőzés hátralévő részében összesen két gólt kaptunk. Összességében örülök, hogy a lányok higgadtak tudtak maradni, és tudtak váltani. Gratulálok a lányoknak a győzelemhez! Hajrá KSI!