Híreink

Leány Gyermek csapatkép

Országos Leány Gyerek Bajnokság: UVSE győzelem

Vasárnap 15 óra 30 perctől csapatunkat az UVSE fogadta a margitszigeti fedett uszodában. Szorosan kezdődött a meccs, az utolsó negyedben ellenfelünk azonban jelentős előnyt alakított ki, így a végeredmény 22-15 lett a javukra.

Gólszerzőink: Alaksza Kinga - 6, Dimitrovics Nia - 4, Horváth Lilla - 3, Péter Nóra - 1, Szabó Ágnes - 1.

Bozi Áron értékelése:

Először is gratulálok az UVSE csapatának a győzelemhez.
A csapatommal kapcsolatosan, pozitív és negatív dolgok egyaránt kavarognak bennem. Pozitív dolgok között, az egyik, hogy három negyedig szoros volt a mérkőzés, annak ellenére, hogy volt két hiányzónk is. Emellett többször kinyílhatott volna az olló a két csapat között, mégis sikerült meccsben maradni a negyedik negyed elejéig. Pozitívum az is, hogy 15 gólt tudtunk lőni, sok szép megoldással. Negatívumok leginkább a védekezésünkben vannak. A kapott gólok mennyisége az nagyon sok, és hiába, hogy az egyik legjobb csapat ellen játszottunk a huszonkét gólnak a felét is sokallanám.
Ebből a bajnokságból még van 12 negyedünk hátra, szeretnénk a legjobbat kihozni magunkból. Van három hetünk az első negyedig, ennyi időnk van a hibáink kijavítására.