Híreink

Leány serdülő csapatkép

Leány Serdülő Bajnokság: UVSE győzelem vasárnap

Vasárnap 10 órától serdülő lány csapatunk játszott meccset a Széchy medencében. Az ellenfél az UVSE volt. A találkozó szorosan alakult, a végeredmény 9-10 lett, a győzelmet ellenfelünk szerezte.

Gólszerzőink: Lendvai Natasa Sára - 3, Kiss Patrícia - 2, Alaksza Kinga - 2, Péter Nóra - 1, Kemény Amira Anna - 1.

Bóta-Tóth Andrea értékelése:

A középszakasz 4. fordulójában a bajnokság favoritja, a felnőtt- és juniorválogatott játékosokkal felálló UVSE volt az ellenfelünk. A meccs igazi erőfelmérőnek ígérkezett. Az első pár percben kissé megszeppenve játszottunk, de hamar rendeztük a sorainkat és felvettük a ritmust. Folyamatosan ott voltunk a nyomukban, nem hagytuk őket leszakadni, küzdöttünk, hajtottunk. Ennek eredményeképpen a 3. negyed második felére döntetlent mutatott az eredményjelző, meccsben maradva, innentől folyamatosan fej-fej mellett haladtunk. Végül a döntetlent nem sikerült megtartani, jó pár nagy helyzetünk is kimaradt, így egygólos vereség lett a vége, ami így is óriási teljesítmény. A védekezésünk az egész mérkőzésen rendkívül magas színvonalú volt, támadásban is bátrak voltunk, jó volt látni, hogy bármi történjék is, CSAPAT vagyunk! Köszönöm lányok és gratulálok!